Пятница, 16.11.2018, 13:18
Приветствую Вас Гость
Новости Кучурган

Главная » Статьи » Проблемы села

За останній тиждень липня місяця роздільнянські рятувальники ліквідували 9 пожеж - сухої трави, стерні у полі і лісосмугах, а також врятувал

На території Одеської області і надалі зберігається пожежна небезпечність 5-го найвищого класу.

   Тож, ймовірність виникнення пожеж під час літнього пожежонебезпечного періоду, на території Роздільнянського району,  залишається надзвичайно велика. Приміром, протягом 25-30 липня 2016 року роздільнянські рятувальники здійснили 9 виїздів на гасіння пожеж - сухої трави, стерні у полі і лісосмугах та ліквідували ці загорання на загальній площі 17,5 Га. Також, за цей період роздільнянські пожежні врятували від вогню 2 надвірні споруди та 1 приватний будинок. 
Як свідчить, аналіз пожеж, що сталися у Роздільнянському районі за липень 2016 року такі загорання спалахують по причині необережного поводження людей з вогнем або навмисним діям злісних паліїв.
   Так, 25 липня 2016 року о 16:53 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини (ДПРЧ) №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що поблизу с. Сухе, що за 25 кілометрів від районного центру на відкритій території горить суха трави. Територія належить Старостинській сільській раді.

   На місце виклику було направлено пожежно-рятувальне відділення ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі 5 чоловік особового складу та 1 одиниці пожежно-рятувальної техніки. Годину знадобилося роздільнянським рятувальникам, щоб зупинити вогняну стихію та ліквідувати пожежу сухої трави, стерні та лісосмуги на загальній  площі 4 Га.
   А 27 липня 2016 року о 12:49 до пожежно-рятувальної служби м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що за межами с. Бринівка, що за 24  кілометри від м. Роздільна горить суха трава та є загроза поширенню вогню.  Територія належить Єреміївській сільській раді.

   На місце події був направлений черговий караул ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі 4 чоловік особового складу та 1 пожежно-рятувальний автомобіль. За 40 хвилин роздільнянські пожежні ліквідували загорання сухої трави на плоші 0,3 Га. 
   Аналогічне повідомлення про загорання сухої трави за межами с. Кам’янка,  що за 11  кілометрів від районного центру надійшло цього ж дня на пункт зв’язку ДПРЧ №32 м. Роздільна о 17:53. Територія належить Кам’янській сільській раді.
   На місце виклику було направлено пожежно-рятувальне відділення ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі 4 чоловік особового складу та 1 одиниці пожежно-рятувальної техніки. Годину та 20 хвилин знадобилося роздільнянським вогнеборцям, щоб ліквідувати пожежу сухої трави на плоші 4 Га.
   28 липня 2016 року о 13:56 до пожежно-рятувальної служби м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у с. Володимирівка,  що за 11  кілометрів від м. Роздільна на відкритій території горить суха трава. Територія належить Кам’янській сільській раді.
   На місце події був направлений черговий караул ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі 3 чоловік особового складу та 1 пожежно-рятувального автомобілю. 20 хвилин знадобилося роздільнянським рятувальникам, щоб ліквідувати загорання сухої трави на плоші 0,2 Га. 
    Цього ж дня, о 15:33 на пункт зв’язку ДПРЧ №32 м. Роздільна надійшло аналогічне повідомлення про загорання у с. Розалівка сухої трави на відкритій території, що за 20 кілометрів від районного центру. Територія належить Яковлівській сільській раді.
   На місце виклику було направлено пожежно-рятувальне відділення ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі 3 чоловік особового складу та 1 одиниці пожежно-рятувальної техніки. Півгодини знадобилося роздільнянським вогнеборцям, щоб ліквідувати пожежу сухої трави на плоші 1 Га.
   І знову черговий виклик про загорання на відкритій території сухої трави та стерні у полі в с. Кам’янка надійшов 28 липня 2016 року до пожежно-рятувальної служби м. Роздільна о 19:09. Територія належить Кам’янській сільській раді.
На місце події був направлений черговий караул ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі 3 чоловік особового складу та 1 пожежно-рятувального автомобілю. За годину роздільнянські пожежні ліквідували загорання сухої трави на плоші 2 Га.  

   28 липня о 21:32 на пункт зв’язку ДПРЧ №32 м. Роздільна надійшло чергове повідомлення про те, що у с. Степанівка, що за 20 кілометрів від районного центру горить суха трава та надвірна споруда.  Територія належить Степанівській сільській раді.
На місце виклику було направлено пожежно-рятувальне відділення ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі 3 чоловік особового складу та 1 одиниці пожежно-рятувальної техніки. Годину та 20 хвилин знадобилося роздільнянським вогнеборцям, щоб ліквідувати пожежу у надвірній споруді на площі 40 м² та сухої трави на плоші 1 Га. Вогонь пошкодив надвірну споруду. Збиток від пожежі  та причина пожежі – встановлюється. 
   29 липня 2016 року о 3:35 до пожежно-рятувальної служби м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у с. Степове, що за 27 кілометрів від м. Роздільна горить приватний будинок та надвірна споруда. Територія належить Степовій сільській раді.
На місце події був направлений черговий караул ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі 3 чоловік особового складу та 1 пожежно-рятувального автомобілю. 3 години знадобилося роздільнянським рятувальникам, щоб ліквідувати пожежу та врятувати від полум’я приватний будинок та надвірну споруду. Внаслідок пожежі вогнем пошкоджено дах приватного будинку на площі 40 м² та надвірну споруду на площі 24 м². Збиток та причина пожежі – встановлюється.
   І цього ж дня, о 15:01 на пункт зв’язку ДПРЧ №32 м. Роздільна надійшло чергове повідомлення про те, що у с. Бринівка горить надвірна споруда.
   На місце виклику було направлено пожежно-рятувальне відділення ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі 4 чоловік особового складу та 1 одиниці пожежно-рятувальної техніки. За годину роздільнянські пожежні ліквідували пожежу та врятували від цілковитого знищення вогнем надвірну споруду. Однак, полум’я встигло знищити дах і стіни будівлі, а також домашнє майно на загальній площі 80 м². Збиток та причина пожежі – встановлюється.

   29 липня 2016 року о 18:34 до пожежно-рятувальної служби м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що за межами с. Кам’янка горить суха трава. Територія належить Кам’янській сільській раді.
На місце події був направлений черговий караул ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі 4 чоловік особового складу та 1 пожежно-рятувального автомобілю. 40 хвилин знадобилося роздільнянським вогнеборцям, щоб ліквідувати пожежу сухої трави на плоші 3 Га.
   А  30 липня 2016 року о 15:01 на пункт зв’язку ДПРЧ №32 м. Роздільна надійшло чергове повідомлення про те, що за межами с. Кучурган, що за 28 кілометрів від м. Роздільна  горить суха трава. Територія належить Кучурганській сільській раді.
На місце виклику було направлено пожежно-рятувальне відділення ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі 5 чоловік особового складу та 1 одиниці пожежно-рятувальної техніки. За півгодини роздільнянські рятувальники ліквідували загорання сухої трави на плоші 2 Га.
   На щастя, в усіх випадках пожеж загиблих та постраждалих – немає. Однак, вогонь завдав чимало матеріальних збитків людям та навколишньому середовищі.
   Загалом, у липні 2016 року на території Роздільнянського району роздільнянські рятувальники ліквідували -  26 пожеж сухої трави, чагарнику, 7 загорань стерні на полях, 1 пожежу лісу та 3 у лісосмугах.  
    Також, роздільнянські рятувальники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки: будьте пильними, не кидайте недопалки та сірники в суху траву та чагарник. Не розводьте багаття, у місцях відпочинку, у лісах, лісосмугах, поблизу полів,  на схилах балок і ярів, в парках, поблизу сміттєзвалищ. Не дозволяйте, дітям бавитися з вогнем, постійно роз’яснюйте їм правила пожежної безпеки. Не будьте, байдужими, якщо помітили дим, тління або слабкий вогонь! Загасити спалах сухої трави на початку, легко – просто, вилити відро води або присипати джерело займання землею. Не спалюйте торішню траву та очерет. Під час спалювання існує загроза загоряння житлових будинків та інших споруд, які знаходяться поруч. Дим від вогнищ утворює смог і надовго зависає у повітрі. Погіршується видимість на дорогах, що призводить до збільшення дорожньо-транспортних пригод. Спалювання сухої трави та очерету категорично забороняється. У разі виявлення загорання негайно телефонуйте за номером «101»!

Категория: Проблемы села | Добавил: kozak (09.08.2016)
Просмотров: 370 | Теги: стерні у полі і лісосмугах, За останній тиждень липня, а також врятували від вогн, місяця роздільнянські рятувальники, ліквідували 9 пожеж сухої трави | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Поиск
Категории раздела
История Села [19]
Праздники [5]
Проблемы села [65]
Стихи про Кучурган [2]
Таможня и пограничники [383]
Милиция [60]
Аварии [6]
Спорт [45]
Рыбалка [8]
Другое [79]
ЖД транспорт [9]
Школа [8]
Отправка SMS
МТС Киевстар
Курс валют
Курсы наличного обмена на сегодня
Погода
Погода в Украине Погода в Украине
Реклама Google
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 180
Друзья сайта
 • Одесский форум
 • Дизайн Студия
 • Студия Дизайна 5
 • JuDo
 • Новости Одессы
 • Видео Глас Одесса
 • Взгляд из Одессы
 • Таймер Одесса
 • Раздельная INFO
 • Думская
 • Баннероблок
  Анализ веб сайтов Кучурган Проверка ПР тиц Яндекс.Метрика
  Каталог Ресурсов Интернет
  Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0
  Кучурган © 2011 - 2018 Developed by Made in Design | Хостинг от uCoz