Среда, 18.07.2018, 22:19
Приветствую Вас Гость
Новости Кучурган

Главная » Статьи » Проблемы села

В категории материалов: 60
Показано материалов: 21-30
Страницы: « 1 2 3 4 5 6 »

Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам
Проблемы села | Просмотров: 338 | Добавил: kozak | Дата: 16.03.2016 | Комментарии (0) | Подробнее...

Журналист 24 канала Владимир Рунец опубликовал на своей странице в Facebook фотографии записей в тетради ученика школы в селе Кучурган, которое находтся на границе с Приднестровьем.

     В "классной работе" на украинском языке отображены популярные тезы кремлевской антиамериканской пропаганды.

   "В 1919 году США заслали в Россию агентов под названием большевики для государственного переворота и экономического кризиса. (...) США, будучи нашими союзниками, мобилизировали войска, когда советская армия уже вошла в Германию и предоставила продовольственную помощь. Все, кто съел консервы, отравились насмерть. Сейчас всеми тайными, но преступными средствами США стремятся к мировому господству", - написал ученик во время урока.

   Кроме того, в "классной работе" говорится, что США начали войну между Россией и Украиной, а также в Камбодже и Ливии.

   "Итоги: США являются главным врагом человечества", - такой фразой заканчивается запись с урока.

 

   

 

Проблемы села | Просмотров: 320 | Добавил: kozak | Дата: 04.03.2016 | Комментарии (0) | Подробнее...

Кожного року роздільнянці, як і всі українці, із завмиранням серця чекають на весну. Однією з неприємних причин на те є руйнування доріг після снігу.

   І звісно, винуватили в цьому не тільки сніжну зиму, шляховиків, які довели дороги до такого стану, а й бездіяльність тодішньої влади. Так було на Роздільнянщині протягом останніх років.

   Цьогоріч, завдяки спільній діяльності Роздільнянської райдержадміністрації та ГО «Народний контроль»,  реанімовані траса Т1618 – від Роздільної до автошляху Е95 і дорога від райцентру до Кучурган. Звісно, ремонт недосконалий, але виконана робота допомогла не тільки запобігти руйнуванню доріг після танення снігу, а й значно сприяла роботі снігоприбиральної техніки під час надмірного снігопаду в районі.


   Долучилися до ремонтування доріг чимало жителів району. Так, з грудня 2015 року 33 особами перераховані кошти на рахунок громадської організації. Сума добровільних внесків становить 16050 грн, а на сьогоднішній день у залишку є 1250 грн.
Автотехніка для транспортування матеріалів надавалася як підприємствами, так і приватними особами. А саме залучилися до ремонтування доріг: ТОВ «Промінь-12», ПП «Старт», В. Попадюк, В.Гончарук, В.Ніколаєв. Треба наголосити, що більша частина з них надали свої послуги безоплатно, і це в той час, коли вартість лише поїздки КамАЗу коштує 1200 грн.

   Заправлялася техніка за рахунок матеріальних внесків і ТОВ СП «Витмарк-Украина». Так, підприємством було виділено 2,5 тонни дизпалива.


   Всього за час виконання робіт було витрачено 545 тонн щебеню. Варто зазначити, що одна тонна коштує близько 85 грн.
За невеликий проміжок часу спільній справі вдалося досягти неабияких успіхів – найважливішим стало те,що результат виконаної  роботи відчув кожен. Роздільнянська райдержадміністрація продовжує співпрацювати з ГО «Народний Контроль» і відкрита до діалогу з громадою.


   Кервіництво райдержадміністрації висловлює подяку ГО «Народний контроль», Роздільнянському міському голові В.Шовкалюку, Г.Келлєру, С.Мальченку, М.Каражекову, В.Гончаруку, В.Ніколаєву, М.Рудому, О.Мідловцю, А.Власюку, О. Агєєву, керівництву ТОВ СП «Витмарк-Украина». Особлива вдячність В.Попадюку, який безоплатно надав власний КамАЗ і свої послуги. Дякуємо кожній людині, що вклала свої час і кошти в спільну мету.

 

Проблемы села | Просмотров: 303 | Добавил: kozak | Дата: 01.03.2016 | Комментарии (0) | Подробнее...

З початку 2016 року в Одеській області на водних об’єктах потонуло троє людей. Приміром, 13 січня поточного року у Ренійському районі, в озері Кагул рятувальники знайшли тіло загиблого 26-річного чоловіка, мешканця села Новоселівське, який напередодні пішов рибалити.

   На зміну холодній погоді на Одещину раптово прийшла відлига… Вже більше тижня, на дворі стоїть справжня весняна погода. Рибалок тягне до водоймищ - рибку половити, а дітей побавитися на льоду. При цьому багато любителів активного відпочинку на природі забувають про небезпеки, які підстерігають їх у цю пору на водоймах. Адже, лід, що утворився внаслідок Хрещенських морозів з кожним днем стає все тонкішим та небезпечнішим. Любителі зимової підлідної риболовлі заради гарного улову, готові ризикувати своїм власним життям, нехтуючи елементарними правилами безпечної поведінки на льоду.
   3 лютого 2016 року співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області провели на Кучурганському водосховищі профілактичний рейд. Його мета - нагадати та роз'яснити любителям зимової підлідної риболовлі елементарні правила безпечної поведінки на льоду. І хоча, середа була робочим днем, однак на льоду Кучурганського лиману зібралося більше десяти рибалок, серед яких були і рибалки. В основному, це були пенсіонери та безробітні мешканці селища Лиманського та села Кучургани. Учасникам рейду вдалося поспілкуватися з більшістю любителями зимової риболовлі. Деякі рибалки у особистих розмовах зі співробітниками ДСНС України розповідали, що рибалять взимку вже багато років і правила безпечної поведінки на льоду, добре знають. Однак, у день рейду, чомусь більшість любителів зимового лову свідомо ігнорували їх, покладаючись на свій власний досвід та інтуїцію. Напевно, азарт зловити багато риби, виявився сильнішим, ніж численні застереження у ЗМІ про небезпеку перебування у плюсову температуру на льоду. Хоча і кльов того дня був слабенький. Проте, кільком везучим рибалкам вдалося зловити на блесну, кілька невеликих окунців.
   Учасники рейду на власні очі бачили, як деякі любителі зимового лову,  ходили без остраху по льоду, не перевіривши його міціність. А один рибалка взагалі умудрився заїхати на водосховище мопедом. Також, у більшості любителів зимової риболовлі була відсутня з собою звичайна мотузка. У разі провалу рибалки під лід, вона могла б врятувати йому життя. Адже, людина, яка провалилася під лід, може протриматися у холодній воді, не більше 5-7 хвилин і загинути від переохолодження ще до приїзду рятувальників та медиків.
   Проте співробітникам ДСНС України  вдалося відшукати рибалку у якого була з собою «пішня»  (спеціальна палиця з гострим наконечником, за допомогою якої перевіряють товщину льоду).
   «Пішня у мене є, я завжди беру її  з собою на риболовлю. - Перш, ніж вступити на лід, я завжди пішнею перевіряю його міцність. Сьогодні, товщина льоду на лимані сягає 20 сантиметрів. Я, ніколи, не рибалю, поблизу джерел, там де є проталини та багато пробурених лунок. У якості обігріву я використовую гарячий чай, а не спиртне. Зимовою рибалкою, я займаюся з дитинства і завжди намагаюся дотримуватися правил безпечної поведінки на льоду. Тому, я ніколи, не провалювався під лід», - розповів 57-річний Валерій Молодченко, мешканець селища Лиманського.   
   Також, учасники рейду мали змогу бачити, як деякі рибалки порушували правила безпечної поведінки під час зимової риболовлі: ходили по одинці на середині водосховища, пробурювали навколо себе багато лунок, а також рибалили поблизу очеретів. На запитання співробітників ДСНС України, чи знають вони правила безпеки під час зимової риболовлі та як поводитися у випадку, якщо проваляться під лід? Багато рибалок відповідали, що добре знають ці правила і впевнені, що сьогодні лід міцний і може витримати не тільки рибалок, але й мопед. Хоча недалеко від берега, учасники рейду бачили на власні очі на льоду водосховища кілька тріщин.
   Рятувальники нагадали усім любителям підлідної риболовлі, що завжди потрібно з собою мати міцну мотузку, довжиною 15-20 метрів, а також не рибалити по-одинці. Йдучи, по льоду потрібно «пішней» перевіряти його товщину та міцність, а також не скупчуватися в одному місці, навіть якщо там добре клює риба. Від холоду зігріватися лише гарячаєм чаєм, а не спиртними напоями. У завершенні рейду співробітники ДСНС України провели інструктаж і нагадали любителям зимової риболовлі - правила безпечної поведінки на льоду, а також роздали їм листівки з їх нагадуванням.
   Співробітники ДСНС України, вкотре закликають любителів зимової риболовлі та прогулянок по водоймам - суворо дотримуватися правил безпечної поведінки на льоду!

   ШАНОВНІ БАТЬКИ!

   Не дозволяйте своїм дітям бавитися на поверхні замерзлих водойм -  лиманів, ставків, озер і річок, особливо коли тонкий, нестійкий лід!

   Не піддавайте своє життя небезпеці! Дотримуйтеся правил безпечної поведінки на водоймах!

Проблемы села | Просмотров: 347 | Добавил: kozak | Дата: 06.02.2016 | Комментарии (0) | Подробнее...

В понеділок, 8 лютого в зв’язку с проведенням планових ремонтних робіт на ПС «Кучурган», с 9:00 до 17:00 буде відсутня електрика в селі Щербанка.

   Також ремонтні роботи будуть тривати в четвер, 11 лютого с 10 по 16 годину, в зв’язку з чим будуть знеструмлені села Кучурган та Павлівка.

Проблемы села | Просмотров: 253 | Добавил: kozak | Дата: 04.02.2016 | Комментарии (0) | Подробнее...

Про це під час наради з головами органів місцевого самоврядування повідомив т.в.о. завідувача сектору містобудування та архітектури Віктор Гошуренко.

   За його словами, в Роздільнянському районі 86 населених пунктів, містобудівною документацією охоплені 53 населені пункти, розроблені з 1972 по 1993 роки, що давно втратили актуальність, а 33 села району взагалі не мають генеральних планів. Відсутність сучасних генпланів призводить до хаотичної забудови населених пунктів, неефективного використання територій, стримує реалізацію інвестиційних проектів.

   Сьогодні середня вартість розробки генерального плану села - 300 тис. грн. Першочергово потребують оновлення містобудівної документації такі населені пункти: м. Роздільна, с. Нові-Чобручі, смт. Лиманське, с. Кучурган, с. Виноградар, с. Вакулівка, с. Єреміївка, с. Калантаївка,с. Калантаївка, с. Степанівка, с. Яковлівка та 33 села, які не мають генпланів взагалі.

   Як повідомив Віктор Гошуренко, в 2013 році проведена аерозйомка всіх населених пунктів. Також розроблена Схема планування територій Роздільнянського району. Вона знаходиться на стадії підготовки до експертизи. Для проходження експертизи необхідно заплатити 10% від кошторисної вартості – 29 600 грн.

Проблемы села | Просмотров: 329 | Добавил: kozak | Дата: 02.02.2016 | Комментарии (0) | Подробнее...

20 січня Роздільнянський район з робочим візитом відвідав керівник апарату Одеської обласної державної адміністрації В.В. Грузин. Головною метою було з’ясування ситуації в районі після довготривалої негоди,а саме - стан доріг, електропостачання та забезпечення продуктами.

   Про це повідомляє Відділ Комунікацій Роздільнянської Райдержадміністрації на своїй сторінці фейсбук


   Під час зустрічі з очільником РДА А.А.Карпенко було зауважено, що з 17 січня дороги та підйоми в районі почергово розчищає від снігу близько тридцяти одиниць техніки. Так, за дні боротьби з негодою для розчистки доріг між населеними пунктами району та автошляхами було задіяно техніку Великомихайлівського райавтодора, ТОВ «БК «Дорлідер», ПП «Старт» та ГУ ДСНС в Одеській області.

   У населених пунктах працювала техніка підприємств, розташованих на території сільських рад, в м.Роздільна розчистка проводилась технікою ТОВ «Роздільнянське», КП «Роздільна водоканал» та ПП «Старт».

   В результаті станом на 20 січня в Роздільнянському районі розчищено ряд автошляхів – від Роздільної до Єреміївки, Бурдівки, Милолюбовки, Понятівки, Кошар, Кучурган, Степового, Щербанки та Лиманського. Андрій Карпенко зазначив, що через велику кількість снігу та поривчастий вітер автошлях від Роздільної до Київської траси доводилося розчищати щодня з 17 по19 січня
.
   Також голова району зауважив, що в час удару негоди, без світла опинилися 24 населених пунктів, а станом на теперішній час – 3. За словами начальника Роздільнянського РЕМ О.М. Ворожейкіна, через наслідки снігопаду робота з відновлення електропостачання ще триває, але запевнив, що його буде відновлено у найстисліші строки.

   Окрім того очільник РДА відзначив роботу служби з надзвичайних ситуацій, медиків та працівників залізниці. Так, у розпал негоди з снігових заметів були врятовані автомобілі «швидкої допомоги», в яких знаходилися породілля і дитина, хвора на пневмонію. За допомогою буксирувального тросу рятувальники оперативно доставили «швидку» до Роздільнянської ЦРЛ. Окрім того, в селі Павлівка було врятовано хворого хлопця, якого терміново тепловозом доставили до районної лікарні.

   «Також швидко відреагували на події з погодою в Степовому – там сільський голова організував надання допомоги водіям, що застрягли на трасі М-16: люди мали можливість сховатися від негоди в пункті обігріву, поїсти та випити гарячого чаю», - розповів Андрій Карпенко.

   Керівник апарату ОДА підсумував, що робота з ліквідації наслідків негоди в Роздільнянському районі виконана на рівні.

Проблемы села | Просмотров: 358 | Добавил: kozak | Дата: 21.01.2016 | Комментарии (0) | Подробнее...

Незважаючи на снігові замети, закриті траси і різке похолодання, Роздільнянський район працює в штатному режимі.

   Про це повідомляє Відділ Комунікацій Роздільнянської Райдержадміністрації на своїй сторінці фейсбук

   "Так, коли 17 січня в Одеській області через стихію були вимушені закрити всі міжміські траси, на автошляхи району спрямували снігоочисну техніку. З неділі дороги та підйоми почергово розчищає від снігу близько тридцяти одиниць техніки. Варто зазначити, що через довготривалий снігопад деякі шляхи необхідно очищати неодноразово, тому водії працюють майже цілодобово – без перерв та обідів.

   Станом на ранок 19 січня продовжується робота з ліквідації наслідків негоди – звільняються від снігу напрямки до Єреміївки, Яковлівки, Лиманського, Кошар.

   Керівництво Роздільнянської райдержадміністрації докладає усі зусилля для найскорішого звільнення доріг від заметів та переходу до звичайного ритму життєдіяльності району."

Проблемы села | Просмотров: 288 | Добавил: kozak | Дата: 19.01.2016 | Комментарии (0) | Подробнее...

После визита губернатора Одесчины Михеила Саакашвили в таможенно-пограничный пункт пропуска Кучурган, его начали благоустраивать.

   Металлические конструкции, стоявшие там более двух десятков лет и абсолютно не используемые, стали срезать. А вместо них устанавливать дополнительные помещения для пограничников и таможенников.

   Ожидается, что в часы пик эти службы смогут увеличивать число своих сотрудников, чтобы ускорить процесс оформления документов и не создавать очереди.

   "Также начали строить новые дополнительные туалеты и укрытие для людей, которое станет защитой от дождя и снега. Это маленькое, но очень нужное дело для тех, кто каждый день пересекает границу", - сказал Саакашвили.

Проблемы села | Просмотров: 352 | Добавил: kozak | Дата: 15.01.2016 | Комментарии (0) | Подробнее...

Вопросо создании пожарных команд в Лиманском и Егоровке, руководство Раздельнянской пожарной части поднимало уже не раз. Однако услышано оно не было.

   К этой проблеме вернулся новый руководитель района Андрей Карпенко. Во время своего первого рабочего визита в Лиманское он обсудил этот вопрос с жителями поселка. Среди которых есть желающие этим заниматься, а МЧС уже пообещало выделить чудом сохранившееся здание пожарной части возле "Левады" и пожарный автомобиль. Но эта инициатива вызвала неожиданный протест со стороны... председателя сельского совета Ольги Евтодий. Которая заявила что поссовет не против создания отдельного коммунального предприятия но только при условии совместного дотирования его из бюджетов Лиманского, Кучурганского, Степановского и Степного сельских советов. А у Лиманского на это денег нет.

   Как выяснила "Роздільна інфо" председатели Кучурганского и Степного сельских советов (до Степановского мы не смогли дозвониться) обеими руками за создание пожарной части в Лиманском и готовы помогать с ее содержанием, но до сих пор никаких предложений со стороны Лиманского к ним не поступало.

   Cами пожарники говорят что, команду можно включить в состав любого действующего коммунального предприятия, а затраты на работу минимально необходимой команды составят 7000-10000 грн. в месяц, что для четырех сельских советов не такая уж и большая сумма. Кроме того есть уверенность что в этом деле могли бы помочь местные предприниматели и фермеры. Ведь иметь пожарную команду у себя под боком, куда лучше, чем дожидаться ее приезда из райцентра.

   P.S. Время прибытия спасателей из Раздельной в Лиманское составляет порядка 45 минут. И как утверждают сами пожарники это критический срок для любого возгорания. Спасти имущество уже практически невозможно.

Проблемы села | Просмотров: 389 | Добавил: kozak | Дата: 16.10.2015 | Комментарии (0) | Подробнее...

Форма входа
Поиск
Категории раздела
История Села [19]
Праздники [5]
Проблемы села [60]
Стихи про Кучурган [2]
Таможня и пограничники [378]
Милиция [60]
Аварии [6]
Спорт [45]
Рыбалка [8]
Другое [75]
ЖД транспорт [9]
Школа [8]
Отправка SMS
tele2 Beeline МТС Киевстар
Курс валют
Курсы наличного обмена на сегодня
Погода
Погода в Украине Погода в Украине
Реклама Google
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 179
Друзья сайта
 • Одесский форум
 • Дизайн Студия
 • Lily-sposa Свадебный бутик
 • Студия Дизайна 5
 • JuDo
 • Новости Одессы
 • Видео Глас Одесса
 • Взгляд из Одессы
 • Таймер Одесса
 • Раздельная INFO
 • Репортер Одесса
 • Раздельная
 • Мост-Одесса
 • Думская
 • Баннероблок
  Анализ веб сайтов Кучурган Проверка ПР тиц Яндекс.Метрика
  Каталог Ресурсов Интернет
  Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0
  Кучурган © 2011 - 2018 Developed by Made in Design | Хостинг от uCoz