Пятница, 16.11.2018, 13:51
Приветствую Вас Гость
Новости Кучурган

Главная » Статьи » Другое

Податкова накладна (укр.)
04.01.2012 15:05

   Начальник відділу оподаткування юридичних осіб Роздільнянської МДПІ Кузан Оксана Ярославівна надає відповіді на питання за якими найчастіше звертаються до Роздільнянської МДПІ платники податків.

 

 

Яка сума ПДВ є обов‘язковою для реєстрації в ЄРПН?

   З метою навчання, державна податкова служба України запропонувала платникам податків провести у грудні 2011 року пробну реєстрацію в Єдиному реєстрі податкових накладних, хоча б однієї податкової накладної, сумою ПДВ понад 10 тис.грн.
   З 1 січня 2012 року, відповідно до пункту 11 підрозділу 2 р. ХХ Податкового кодексу України, передбачена обов‘язкова реєстрація податкових накладних платниками ПДВ – продавцями, в Єдиному реєстрі податкових накладних у яких сума ПДВ в одній податковій накладній становить понад 10 тисяч гривень.
   Податкова накладна, виписана при здійсненні операцій з постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, з 1 січня 2012 року підлягає включенню до Єдиного реєстру податкових накладних не залежно від розміру податку на додану вартість в одній податковій накладній.
   Відсутність факту реєстрації платником податку - продавцем товарів/послуг податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних та порушення порядку заповнення податкової накладної не дає права покупцю на включення сум податку на додану вартість до податкового кредиту та не звільняє продавця від обов'язку включення суми податку на додану вартість, вказаної в податковій накладній, до суми податкових зобов'язань за відповідний звітний період.

    В якій спосіб в податковій накладній з податку на додану вартість заповнюється  код товару згідно з УКТ ЗЕД?

   Відповідно до наказу №1379 від 01.11.2011року «Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної», з 16.12.2011 року, діє нова форма податкової накладної та порядок її заповнення, а саме:
   - додано нову графу 4 «Код  товару згідно з УКТ ЗЕД», яка заповнюється при здійсненні операцій з підакцизними товарами та товарами, ввезеними на митну територію України (графа 4 заповнюється у разі постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України на всіх етапах постачання таких товарів/послуг).

Який порядок складання податкової накладної філією ?

    В пункті 3 Порядку заповнення податкової накладної  наказу №1379 від 01.11.2011року «Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної», податкова накладна виписується у день виникнення податкових зобов'язань продавця. Дата виписки податкової накладної заповнюється цифрами у такій послідовності: день місяця (дві цифри), місяць (дві цифри), рік (чотири цифри). При цьому крапки, коми та інші розділові знаки в даті виписки податкової накладної не проставляються.
    Порядковий номер податкової накладної присвоюється відповідно до її номера в реєстрі виданих та отриманих податкових накладних та не містить літер чи інших символів.
При складанні податкової накладної філією чи структурним підрозділом платника податку порядковий номер податкової накладної встановлюється з урахуванням присвоєного числового номера і визначається числовим значенням через дріб. У чисельнику порядкового номера податкової накладної проставляється порядковий номер, а в знаменнику - числовий номер філії чи структурного підрозділу.

 


Сектор масово-роз‘яснювальної
роботи та звернень громадян
Роздільнянської МДПІ

Источник: http://rozdilna.info/index.php?option=com_content&view=article&id=635:2012-01-04-13-09-55&catid=76:2011-11-18-11-45-03
Категория: Другое | Добавил: kozak (04.01.2012)
Просмотров: 1197 | Теги: Кузан Оксана Ярославівна, Начальник відділу оподаткування юри, Роздільнянської МДПІ | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Поиск
Категории раздела
История Села [19]
Праздники [5]
Проблемы села [65]
Стихи про Кучурган [2]
Таможня и пограничники [383]
Милиция [60]
Аварии [6]
Спорт [45]
Рыбалка [8]
Другое [79]
ЖД транспорт [9]
Школа [8]
Отправка SMS
МТС Киевстар
Курс валют
Курсы наличного обмена на сегодня
Погода
Погода в Украине Погода в Украине
Реклама Google
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 180
Друзья сайта
 • Одесский форум
 • Дизайн Студия
 • Студия Дизайна 5
 • JuDo
 • Новости Одессы
 • Видео Глас Одесса
 • Взгляд из Одессы
 • Таймер Одесса
 • Раздельная INFO
 • Думская
 • Баннероблок
  Анализ веб сайтов Кучурган Проверка ПР тиц Яндекс.Метрика
  Каталог Ресурсов Интернет
  Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0
  Кучурган © 2011 - 2018 Developed by Made in Design | Хостинг от uCoz