Воскресенье, 24.03.2019, 01:16
Приветствую Вас Гость
Новости Кучурган

Главная » Статьи » Милиция

Заради особистої та майнової безпеки (укр.)
На минулій сесії районної ради начальник районного відділу внутрішніх справ, підполковник міліції О.С. ВІНІЧЕНКО доповів про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та про результати діяльності на території громади району. Нижче подаємо виклад цього виступу.

   2012 рік є особливим для української міліції. Він став роком, протягом якого ніхто не займався окозамилюванням, прикрашенням результатів, поліпшенням звітності тощо. Тобто, країна, державні структури отримали від правоохоронців інформацію, з якої вимальовується реальна картина стану правопорядку. Тому показники 2011-го не коректно буде порівнювати з відповідними цифрами попереднього року. 

   Упродовж звітного періоду (Олександр Сергійович очолив райвідділ у жовтні 2012 року – прим. редакції) Роздільнянським райвідділом реалізовано комплекс організаційно-практичних і оперативно-профілактичних заходів, спрямованих на виконання завдань, поставлених Президентом та Урядом України, МВС щодо посилення протидії злочинності, активізації діяльності по захисту особистої та майнової безпеки громадян, їх конституційних прав і свобод. 

   В основу службової діяльності покладено скоординовану співпрацю служб райвідділу щодо здійснення оперативно-розшукової, слідчої роботи та охорони громадського порядку, тобто виконання функцій, спрямованих на захист особи на принципах законності, справедливості, адекватного правового реагування на кожне правопорушення. Це дозволило досягти деяких позитивних тенденцій в динаміці та структурі злочинності, підвищити ефективність роботи на окремих напрямках оперативно – службової діяльності.

   Всього зареєстровано 572 злочини (в 2011р. - 492). Розкрито 150 злочинів (у 2011 р. - 246). З числа злочинів відмічається рівність по лінії особливо тяжких злочинів із 8 злочинів у минулому 8 - в поточному, розкрито 3 злочини (в 2011 р.- 4). Спостерігається збільшення по таких лініях тяжкості: тяжкі на 36,8 %, із 234 злочинів у минулому до 320 злочинів у звітному, розкрито 69 злочинів (в 2011 р. - 94), середньої тяжкості злочинів 18,2 %, із 170 злочинів у минулому до 201 злочинів у звітному, розкрито 55 злочинів (у 2011 р. - 82). Незаконне заволодіння транспортними засобами - зареєстровано 9 злочинів, у минулому році - 12 злочинів, розкрито 4 (в 2011 р.- 10). 

   Діяльність міліції громадської безпеки здійснюється в нових умовах, коли одним з основних критеріїв ефективності службової діяльності міліції стає її оцінка громадськістю, коли підвищені вимоги щодо законності в діяльності міліції. У громадських місцях зареєстровано 102 злочини, в попередньому році 25, у т.ч. на вулицях - 70 злочинів, позаторік - 9.

На теперішній час на обліку в райвідділі внутрішніх справ перебувають 442 особи, з них 174 раніше судимих, 140 засуджених до відбування покарань не пов’язаного з позбавленням волі, 22 формально підпадаючих під адміністративний нагляд та 96 осіб, які вчиняють насильство в сім’ї . Всього міліцією громадської безпеки виявлено 816 адміністративних правопорушень.

Значно впливає на роботу дільничних інспекторів міліції матеріально-технічне забезпечення служби, точніше, його обмеженість. А саме: відсутність транспорту, паливно-мастильних матеріалів, у той час як адміністративні дільниці обслуговування мають значну віддаленість та велику територію. Основна частина дільничних не забезпечена навіть кабінетами в приміщеннях сільських рад. Особливої підтримки з боку місцевого самоврядування не відчувається, громадські формування не діють або значаться лише на папері.

   Дещо погіршилась оперативна обстановка на автошляхах району. В поточному році зареєстровано 32 (в 2011 р.- 22) дорожьо-транспортних пригод, в яких загинуло 2 (в 2011 р.- 2) особи та було травмовано 43 (в 2011 р.- 32) учасники дорожнього руху. 

   За 12 місяців 2012 року кримінальною міліцією у справах дітей складено 159 адміністративних протоколів: за ст. 175 ч. 1 (паління )-11; за ст. 178 ч. 1 (розпиття алкогольних напоїв) – 32; за ст. 173 ч. (дрібне хуліганство) – 5, за ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) - 70; за ст. 156 ч. 2 КУпАП (порушення правил торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами) - 16; за ст. 180 КУпАП (доведення неповнолітніх до стану сп’яніння) - 14; за ст. 173 ч. 2 КУпАП-10 (насильство в сім’ї).

   Протягом звітного періоду в слідчому відділі в провадженні знаходилось 709 кримінальних справ. По кримінальних справах матеріальний збиток, завданих у результаті кримінальних дій, становить 2219029 грн. Відшкодовано 2175885 грн.

Штатом райвідділу внутрішніх справ не передбачено використання фахівців патрульно-постової служби. Однак потреба в патрулюванні населених пунктів залишається гострою. Тому, використавши внутрішні резерви, нами організовано два патрулі – піший та автомобільний, який працює в Роздільній. А також патруль, який несе щоденну службу в селах Кучурган, Степанівка, Яковлівка, у селищі Лиманське та інших селах району. 

   Головний критерій оцінки діяльності працівників міліції, навіть з урахуванням вимог нового Кримінально-процесуального кодексу України, - своєчасна допомога громадянам, які звернулися за допомогою до міліції. Про яку своєчасність можна говорити, коли слідчо-оперативна група донедавна мала у своєму розпорядженні лише один старенький автомобіль?! Навіть поверховий аналіз причин злочинності підказує, що багато в чому райвідділ був безсилий, бо не має відповідного матеріально-технічного забезпечення. Протягом останніх п’яти-шести років райвідділ внутрішніх справ не отримав з місцевих бюджетів жодної копійки на підтримку. Прийнята районною радою позаторік програма сприяння правопорядку фактично залишилася на папері. Так далі не може продовжуватися. Якщо жителі району хочуть підвищення рівня безпеки на вулицях наших населених пунктів, то місцева казна має відраховувати на потреби міліції відповідні кошти.

   Сподіваюся, що депутати районної ради, керівники району та інші активісти звернуть увагу на проблеми, які заважають міліції зміцнювати правопорядок. І ми спільно знайдемо шляхи, якими громада пройде, підносячи авторитет міліціонера, захисника спокою і прав кожного роздільнянця.

 

Василь КолпаковИсточник: http://rozdilna.info/index.php/component/content/article/49-2010-11-26-08-22-17/2010-11-26-08-26-17/1276-%D0%B7%D0%B0%D1
Категория: Милиция | Добавил: kozak (21.03.2013)
Просмотров: 766 | Теги: ВІНІЧЕНКО, Заради особистої та майнової безпек | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Поиск
Категории раздела
История Села [19]
Праздники [5]
Проблемы села [65]
Стихи про Кучурган [2]
Таможня и пограничники [385]
Милиция [60]
Аварии [6]
Спорт [45]
Рыбалка [8]
Другое [82]
ЖД транспорт [9]
Школа [8]
Отправка SMS
МТС Киевстар
Курс валют
Курсы наличного обмена на сегодня
Погода
Погода в Украине Погода в Украине
Реклама Google
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 181
Друзья сайта
 • Одесский форум
 • Дизайн Студия
 • Студия Дизайна 5
 • JuDo
 • Новости Одессы
 • Видео Глас Одесса
 • Взгляд из Одессы
 • Таймер Одесса
 • Раздельная INFO
 • Думская
 • Баннероблок
  Анализ веб сайтов Кучурган Проверка ПР тиц Яндекс.Метрика
  Каталог Ресурсов Интернет
  Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0
  Кучурган © 2011 - 2019 Developed by Made in Design | Хостинг от uCoz