Четверг, 18.10.2018, 00:06
Приветствую Вас Гость
Новости Кучурган

Главная » Статьи

Всего материалов в каталоге: 683
Показано материалов: 21-30
Страницы: « 1 2 3 4 5 ... 68 69 »

Служба автомобильных дорог в Одесской области объявила тендер по выбору подрядчика ремонта автодороги государственного значения Т-16-25 КПП «Кучурган» — Беляевка — Маяки — Овидиополь.

   Соответствующее объявление размещено в системе публичных закупок Prozorro. Ремонтировать будут участок км 9+150 – км 12+272.

   Ожидаемая стоимость работ — 50 миллионов 81 тысяча гривен.

dumskaya.net/

   Так же опубликован план ремонта дорог в области на 2018 год. В раздельнянском районе планируется капитальный ремонт дороги на участках: Кучурган-Степановка, Лиманское-Граденицы и моста через Хаджибеевский лиман. Текущий средний ремонт запланирован на участках дорог Марковка-Степановка и Кучурган-Лиманское.

Проблемы села | Просмотров: 121 | Добавил: kozak | Дата: 29.03.2018 | Комментарии (0) | Подробнее...

В пункті пропуску «Кучурган» виявили сотню компасів, радіаційний фон яких перевищував допустиму норму у 10 разів.

   До пункту пропуску «Кучурган», на виїзд з України, на автомобілі молдовської реєстрації, прибув громадянин України. Чоловік перевозив поштові відправлення, отримані в Одесі. Під час проходження контрою спрацював комплекс контролю за виявленням радіоактивних та ядерних матеріалів типу «Янтар». Одразу ж автомобіль був відведений на небезпечну відстань від подорожуючих та службових приміщень пункту пропуску. В подальшому прикордонники, спільно з представником митниці та інспектором екологічної служби за допомогою переносного універсального радіометру-спектрометру детально обстежили транспортний засіб. В салоні автомобіля було виявлено поштову посилку, радіаційний фон якої перевищував більш ніж в 10 разів допустимі норми. Виявилося що такий фон випромінювали 100 компасів Адріанова, які містились у коробці. Чоловік пояснив що ці компаси віз для реалізації у Молдові.

   Небезпечні прилади вилучені, по даному факту прикордонники повідомили місцеві органи влади та компетентні правоохоронні органи.

Таможня и пограничники | Просмотров: 110 | Добавил: kozak | Дата: 18.03.2018 | Комментарии (0) | Подробнее...

  В пункті пропуску «Кучурган» виявили автомобіль що розшукувався у Німеччині.

   На автомобілі «Опель Мокка» німецької реєстрації, 2015 року випуску, 43-річний громадянин Молдови намагався виїхати до суміжної країни. Під час перевірки VIN номеру автівки спрацювала база даних Інтерполу. Автомобіль одразу ж було заблоковано. Виявилося що транспортний засіб вже більше року знаходиться у міжнародному розшуку, як викрадений у Німеччині.

   По даному факту повідомлено Укрбюро Інтерполу у м.Києві, а сам автомобіль прикордонники передали представникам Роздільнянського відділу Нацполіції.

Помічник начальника Білгород – Дністровського
прикордонного загону – начальник прес-служби
Іван Іванчук

Таможня и пограничники | Просмотров: 124 | Добавил: kozak | Дата: 18.03.2018 | Комментарии (0) | Подробнее...

Протягом проведення практичного етапу профілактичних заходів з нагляду та контролю за виконанням законодавства  в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант» співробітниками Роздільнянського відділу поліції виявлено чотири іноземців, які порушили правила перебування іноземців в Україні.

   В рамках проведення профілактичних заходів правоохоронці, спільно з прикордонним нарядом ВПС «Кучурган» біля с. Кучурган  Роздільнянського району  Одеської області виявили 32-річного іноземного громадянина, який незаконно перетинав державний кордон України.

   Вказаний громадянин був доставлений до прикордонного відділу ВПС «Кучурган», де відносно нього складено протокол про адміністративні порушення за ч. 1 ст. 204  Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Працівники Роздільнянського відділу поліції, спільно з Роздільнянським районним відділом Головного управління Державної міграційної служби виявили трьох іноземців, які порушили правила перебування іноземців в Україні.

   Відносно них складено протокол про адміністративні порушення за ч. 1 ст. 203  (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення. 

   Співробітники поліції звернулися з обґрунтованим зверненням до територіального відділу Державної міграційної служби, яким винесено рішення про примусове повернення за межі України іноземців.

Милиция | Просмотров: 125 | Добавил: kozak | Дата: 05.03.2018 | Комментарии (0) | Подробнее...

Вчора прикордонники Білгород – Дністровського загону виявили громадянина Російської Федерації, який підробив посвідку на постійне проживання в Україні.

До пункту пропуску «Кучурган», на в’їзд в Україну, на автомобілі російської реєстрації, прибув 55-річний росіянин. Чоловік повідомив що вже п’ять років постійно проживає в Україні – поблизу м. Одеса та надав відповідний документ. Але у прикордонників виникли сумніви щодо дійсності вказаного документу. І не дарма, бо під час поглибленого вивчення документу виявилося що той повністю підроблений. Реквізити бланку, мастична печатка міграційної служби України, інші елементи тиснення були виконані звичайним струйним принтером.

По даному факту прикордонники повідомили компетентні правоохоронні органи України, чоловіка не пропустили на територію України, а підроблений документ вилучили

 

Помічник начальника Білгород – Дністровського

прикордонного загону – начальник прес-служби

Іван Іванчук

Таможня и пограничники | Просмотров: 157 | Добавил: kozak | Дата: 15.02.2018 | Комментарии (0) | Подробнее...

   Вчора прикордонники Білгород – Дністровського загону затримали громадянина Республіки Молдова, що розшукувався за викрадення людей, незаконне проникнення до житла та зґвалтування.

До пункту пропуску «Кучурган», на в’їзд в Україну прибув 23-річний громадянин Молдови. Під час прикордонного контролю спрацювала база Інтерполу, статус – розшукується, арештувати. Чоловіка одразу було затримано та з метою перевірки інформації повідомлено Укрбюро Інтерполу в м. Києві. Від представників Інтерполу отримано підтвердження що даний громадянин знаходиться у міжнародному розшуку з метою арешту та екстрадиції до Республіки Молдова. Виявилося що молодика з січня 2018 року розшукують на батьківщині для притягнення до кримінальної відповідальності за незаконне проникнення до житла, викрадення людини, зґвалтування та насильницькі дії сексуального характеру. Увесь цей час злочинець переховувався у так званому Придністров’ї та, ймовірно щоб уникнути відповідальності, вирішив продовжити переховування вже на території України. Та його планам не вдалося здійснитися, і відповідати за свої вчинки все ж таки прийдеться. Прикордонники передали молодика представникам Нацполіції Одеської області.

 

 

Помічник начальника Білгород – Дністровського

прикордонного загону – начальник прес-служби

Іван Іванчук

 

Таможня и пограничники | Просмотров: 111 | Добавил: kozak | Дата: 12.02.2018 | Комментарии (0) | Подробнее...

Шановні жителі Білгород – Дністровського, Роздільнянського, Біляївського, Саратського та Тарутинського районів Одещини!

 

Доводимо до Вашого відома, що у 2018 році, як і в минулі роки, для отримання інформації по прикордонним питанням ви можете звертатися безпосередньо до Білгород – Дністровського прикордонного загону та до Південного регіонального управління Держприкордонслужби України.

З метою належної комунікації та покращення взаємодії з громадськістю доводимо наступну інформацію:

Південне регіональне управління Держприкордонслужби України:

Поштова адреса:

65014, м. Одеса, вул. Жуковського, 1.

Телефон/факс : (048) 722-72-34, (048) 717-33-40

 

Форми на запити з публічної інформації можна отримати за адресою:

Одеса, вул. Жуковського, 1, відділ документального забезпечення.

Телефон/факс : (048) 779-53-82, (048) 779-53-20.

Електронна адреса :   pdru@dpsu.gov.ua

 

Начальник Південного регіонального управління ДПСУ – генерал-лейтенант Косік Сергій Миколайович.

Графік особистого прийому громадян начальником Південного регіонального управління : перший та четвертий четвер місяця з 16:00 та до кінця прийому.

 

 

Білгород – Дністровський прикордонний загін:

Поштова адреса:

67707, м. Білгород-Дністровський, вул. Військової слави, 14.

Телефон/факс : (04849) 6-01-98 – комутатор.

 

Форми на запити з публічної інформації можна отримати за адресою:

м. Білгород-Дністровський, вул. Військової слави, 14, група документального забезпечення.

Телефон/факс : (04849) 6-01-98 – комутатор, запросити групу документального забезпечення.

Електронна адреса :   bilgorod_dnistrovskiy_zagin@dpsu.gov.ua

 

Начальник Білгород – Дністровського прикордонного загону – полковник Москаленко Сергій Анатолійович.

Графік особистого прийому громадян керівництвом Білгород – Дністровського прикордонного загону:

 • начальник Білгород – Дністровського прикордонного загону: перший та третій четвер місяця з 15:00 до 17:00;
 • перший заступник начальника прикордонного загону-начальник штабу: щосереди з 15:00 до 17:00;
 • заступник начальника прикордонного загону – начальник відділу персоналу: щовівторка з 15:00 до 17:00;
 • заступник начальника прикордонного загону – начальник інженерно-технічного відділу: щовівторка з 15:00 до 17:00;
 • заступник начальника прикордонного загону – начальник відділу забезпечення: щосереди з 15:00 до 17:00.

Попередній запис на особистий прийом здійснюється щодня, крім суботи, неділі, вихідних та святкових днів – з 09:00 до 13:00.

 

 

Служба «Довіра» Державної прикордонної служби України.

Багатоканальний телефон: (044) 527-63-63, електронна пошта: dovira@dpsu.gov.ua

Завдання служби «Довіра» - цілодобове надання громадянам України, іноземцям та особам без громадянства відповідей на питання консультативного характеру в межах компетенції Державної прикордонної служби України.

З більш детальною інформацією можна ознайомитись на офіційному сайті Державної прикордонної служби України (https:// dpsu.gov.ua).

 

Помічник начальника Білгород – Дністровського

прикордонного загону – начальник прес-служби

Іван Іванчук

 

Таможня и пограничники | Просмотров: 115 | Добавил: kozak | Дата: 11.02.2018 | Комментарии (0) | Подробнее...

Цими вихідними прикордонники Білгород – Дністровського загону у п’яти випадках затримали 12 осіб за незаконний перетин державного кордону. Порушення трапилися на відділах «Степанівка», «Кучурган» та «Лиманське».

В одному випадку громадянин України – місцевий житель, вирішив допомогти своєму товаришу – росіянину потрапити до Республіки Молдова незаконним способом, в обхід пункту пропуску «Кучурган». Обидва чоловіки були затримані та притягнені до адміністративної відповідальності за спробу незаконного перетину кордону. Окрім того,  стосовно українця, на адресу Нацполіції України направлене повідомлення про виявлення ознак кримінального злочину, передбаченого ст. 332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України».

В іншому випадку прикордонники відділу «Лиманське», за допомогою системи оптико-електронного спостереження помітили, як шестеро чоловіків незаконно перетнули державний кордон, що проходить по Кучурганському лиману. Виявилося, що четверо одеситів, у супроводі місцевих мешканців, пересуваючись по Кучурганському лиману у пошуках кращого місця для риболовлі, перетнули лінію державного кордону. Усі українці були притягнені до адміністративної відповідальності та попереджені про небезпеку пересування льодом, адже зараз триває відлига.

 

 

Помічник начальника Білгород – Дністровського

прикордонного загону – начальник прес-служби

Іван Іванчук

Таможня и пограничники | Просмотров: 118 | Добавил: kozak | Дата: 09.02.2018 | Комментарии (0) | Подробнее...

Прикордонники Білгород – Дністровського загону у коштовній автівці з російськими номерами виявили набої до пістолету «Glock».

Вчора до пункту пропуску «Кучурган», на в’їзд в Україну, прибув автомобіль «Range Rover» російської реєстрації, під керуванням 32-річного громадянина Молдови. Чоловік повідомив що прямує до Російської Федерації, транзитом через Україну.

Враховуючи наявні індикатори ризиків було прийнято рішення про здійснення поглибленого огляду автомобіля. До огляду залучили службову собаку прикордонників, натреновану на пошук зброї та боєприпасів. В ході огляду позашляховика спільною прикордонно-митною групою, в бардачку було виявлено 64 набої калібру 9 х 19 мм. до австрійського пістолету «Glock-34». Громадянин пояснив що має дозвіл на носіння зброї в Республіці Молдова, а набої забув залишити вдома.

По факту виявлення ознак злочину, передбаченого ст. 201 ККУ «Контрабанда» повідомлено компетентні правоохоронні органи.

 

Помічник начальника Білгород – Дністровського

прикордонного загону – начальник прес-служби

Іван Іванчук

Таможня и пограничники | Просмотров: 140 | Добавил: kozak | Дата: 01.02.2018 | Комментарии (0) | Подробнее...

Одразу двох іноземців з несправними документами виявили прикордонники Білгород – Дністровського загону в пункті пропуску «Кучурган».

В першому випадку 36-річний громадянин Республіки Молдова, прямуючи на в’їзд в Україну, на паспортний контроль надав повністю підроблений закордонний паспорт на ім’я іншої людини. В ході огляду його речей прикордонники виявили справжній паспорт чоловіка. Виявилося що чоловік працював в РФ, звідки його і депортували та, щоб знову потрапити туди, транзитом через Україну, він вирішив підробити паспорт. Правоохоронці притягнули чоловіка до відповідальності за спробу незаконного перетину кордону, а по факту виявлення ознак кримінального правопорушення за ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів» повідомили компетентні правоохоронні органи.

Інший чоловік – 19-річний громадянин Ізраїлю, мав намір потрапити до Молдови, теж через пункт пропуску «Кучурган». Під час контролю прикордонники помітили що його закордонний паспорт містить ознаки пошкоджень та самостійної переклейки. Виявилося, що молодий чоловік випадково виправ свого паспорта разом з речами у пральній машинці. Найкращим варіантом, на його думку, було виправити ситуацію власноруч. Але документ з такими пошкодженнями та «самостійними виправленнями» не дає права перетину кордону. Тому прикордонники іноземця через кордон не пропустили, теж притягнули до адміністративної відповідальності та порадили звернутися до консульських установ Ізраїлю в Україні для виготовлення належних документів.

 

 

Помічник начальника Білгород – Дністровського

прикордонного загону – начальник прес-служби

Іван Іванчук

Таможня и пограничники | Просмотров: 109 | Добавил: kozak | Дата: 30.01.2018 | Комментарии (0) | Подробнее...

Форма входа
Поиск
Категории раздела
История Села [19]
Праздники [5]
Проблемы села [65]
Стихи про Кучурган [2]
Таможня и пограничники [381]
Милиция [60]
Аварии [6]
Спорт [45]
Рыбалка [8]
Другое [75]
ЖД транспорт [9]
Школа [8]
Отправка SMS
МТС Киевстар
Курс валют
Курсы наличного обмена на сегодня
Погода
Погода в Украине Погода в Украине
Реклама Google
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 179
Друзья сайта
 • Одесский форум
 • Дизайн Студия
 • Студия Дизайна 5
 • JuDo
 • Новости Одессы
 • Видео Глас Одесса
 • Взгляд из Одессы
 • Таймер Одесса
 • Раздельная INFO
 • Думская
 • Баннероблок
  Анализ веб сайтов Кучурган Проверка ПР тиц Яндекс.Метрика
  Каталог Ресурсов Интернет
  Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0
  Кучурган © 2011 - 2018 Developed by Made in Design | Хостинг от uCoz