Понедельник, 10.12.2018, 07:23
Приветствую Вас Гость
Новости Кучурган

Главная » Статьи » Другое

В категории материалов: 79
Показано материалов: 21-30
Страницы: « 1 2 3 4 5 ... 7 8 »

Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам

До першої річниці створення центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Роздільнянський місцевий центр оголошував конкурс дитячих малюнків і творів.

   Підводячи підсумки хочемо сказати, що до нас надійшло багато малюнків та творів, та вибір був не легкий і кожен був гідний перемоги, але все ж таки переможці були обрані.

   Переможці конкурсу малюнків на тему: «Я знаю свої права»:

I місце – Горохова Ліза с. Степанівка. 13 років.
II місце – Кожокар Павло м. Роздільна, 12 років.
III місце – Іванова Ірина смт. Велика Михайлівка, 10 років.

   Окремою номінацією, як наймолодшу учасницю конкурсу хочемо виділити Анну Цитрин якої лише 5 років, і вона вже зараз знає свої права.

   Переможцем у конкурсі творів на тему «Значення права в житті країни та людини» стала:

-Савінова Юлія, смт. Кучургани, 15 років.

   15 липня було проведено нагородження переможців та всіх учасників конкурсу, їм було вручено пам'ятні призи грамоти та подяки за участь в конкурсі, після офіційної частини дітей пригостили солодощями.

   Дуже вдячні Вам за участь в конкурсі.

Другое | Просмотров: 325 | Добавил: kozak | Дата: 28.08.2016 | Комментарии (0) | Подробнее...

   За результатами обговорення членами обласної спільної робочої групи з питань децентралізації, які враховували пропозиції районів, міст обласного значення, депутатів обласної ради, методику формування спроможних громад та наявні рішення рад про добровільне об’єднання - відібрани для подальшої перевірки спроможності моделі територіальних громад Одеської області

   Про це повідомляє pulsodes.od.ua

   В роздільняському районі пропонуються до створення чотири громади.

   1. Роздільнянська міська об’єднана громада з центром в м. Роздільна, до складу якої увійдуть Буцинівська, Виноградарська, Кам’янська, Кіровська (Благодатна), Кошарська, Понятівська, Старостинська сільські ради;

   2. Степанівська сільська об’єднана громада з центром в с. Степанівка, до складу якої увійдуть Гаївська, Марківська, Яковлівська сільська рада;

   3. Кучурганська сільська об’єднана громада з центром у с. Кучурган, до складу якої увійдуть Лиманська селищна, Степова та Щербанська сільські ради;

   4. Єреміївська сільська об’єднана громада з центром у с. Єреміївка, до складу якої увійдуть Бецилівська, Новоукраїнська та Єгорівська сільські ради.

Другое | Просмотров: 405 | Добавил: kozak | Дата: 20.08.2016 | Комментарии (0) | Подробнее...

Рятуючись, від літньої спеки люди масово вирушають відпочивати до водоймищ. Адже, там можна сховатися від пекучого сонця, позагорати та скупатися у воді. А, ось вийти з неї живим та не ушкодженим вдається далеко, не всім.

   Лише, у липні 2016 року жертвами води на Одещині вже стали 14 людей, у тому числі двоє дітей. Всього, з початку поточного року на водних об’єктах Одеської області загинули 50 осіб, з яких 11 дітей.


   Водяна  стихія забирає життя у тих, хто проявляє недбалість та легковажність і свідомо нехтує елементарними правилами безпечної поведінки на воді. Тому, основними причинами загибелі людей у воді традиційно залишається: купання у нетверезому стані, самовпевненість та переоцінка своїх фізичних можливостях під час перебування у воді, безконтрольність батьків та дорослих за дітьми, які купаються, без їх нагляду. Також, статистика загибелі людей на водних об’єктах Одеської області свідчить, що жертвами води стають відпочивальники різних вікових категорій, не тільки під час купання  у морі і лиманах, але в ставках та річках. Причому, у воді гинуть, як у міській, так і в сільській місцевості. Приміром, 17 липня 2016 року на Одещині у ставках втопилося троє людей. Так,  у с. Познанка-1 Любашівського району під час купання у ставку втопився 30-річний місцевий мешканець. Аналогічний нещасний випадок на воді стався у с. Світле Комінтернівського району, там у місцевому ставку втопився 25-річний чоловік, а у с. Новоселівка Великомихалівського під час купання у ставку втопився 46-річний місцевий мешканець.


     З початку поточного року на водних об’єктах Роздільнянського району  втопилося двоє людей. Останній нещасний випадок на воді стався - 27 червня 2016 року, у смт. Лиманське. Того дня, під час купання на Кучурганському водосховищі втопився 16-річний юнак, мешканець с. Войнічево Фрунзівського району.     

 
   З метою запобігання нещасних випадків на воді – співробітники  Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області разом з представниками Роздільнянської районної державної адміністрації провели на Кучурганському водосховищі профілактичний захід та нагадали відпочивальникам правила безпечної поведінки на воді.     

   
   Його учасники відвідали у смт. Лиманське місцевий пляж. У робочий день відпочивальників на цьому пляжі розташованому у мальовничому природному місці виявилося замало. Проте, у вихідні дні на пляжі смт. Лиманське відпочиває чимало людей, не тількі місцеві мешканці, але сюди на відпочинок приїзджають люди з районного центру, навколишніх сіл Роздільнянського району та навіть мешканці з сусідніх районів. На березі пляжу працює кілька торгових яток, у яких продають прохолодні напої, морозиво, солодощі та інші смаколики, які користуються попитом у дітей та дорослих.  


    Люди, які відпочивають на цьому пляжу обирають собі такий своєрідний «дикий» відпочинок, але забувають при цьому, що такий відпочинок на воді, є небезпечним для їх життя та здоров’я. Адже, пляж у смт. Лиманське, не обладнаний та не призначений для безпечного відпочинку людей на воді, тому, що він взагалі не відповідає вимогам наказу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи №272 від 03.12.2001 року «Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об'єктах України».


   Згідно чинного законодавства України відповідальність за організацію відпочинку та порятунку людей на воді покладена на органи місцевого самоврядування. Тобто, у даному випадку на Лиманську селищну раду.  На пляжі смт. Лиманське, не обслідуване дно водолазами, відсутній рятувальний пост, рятувальники та плавзасоби для порятунку людей на воді. Також, на Лиманському пляжі відсутні попереджувальні таблички про заборону купання на воді. Проте більшість відпочивальників, навіть не здогадуєься про небезпеки, які таїть цей не придатний для купання пляж.


   «Я, рідко купаюсь на цьому пляжі, тому, що я працюю. – Знаю, що купатися на ньому небезпечно для життя, але в нашому населеному пункті немає пляжу придатного для безпечного відпочинку на воді. Тому, я намагаюся суворо дотримуватися правил безпечної поведінки на воді – ніколи, не купаюся у нетверезому стані, не запливаю далеко від берега, не купаюся у нічний час доби та коли несприятлива погода», - розповів 21-річний Олег Пивоваров, мешканець смт. Лиманське.
Також, роздільнянські рятувальники та представники Роздільнянської райдержадміністрації суворо попередили відпочивальників, що купатися на пляжі смт. Лиманського вкрай небезпечно для їх життя, оскільки цей пляж не відповідає «Правилам охорони життя людей на водних об’єктах України» та роздали їм листівки з нагадуванням про дотримання правил безпечної поведінки на воді.


   «На сьогоднішній день, у Роздільнянському районі немає жодного обладнаного та пристосованого для відпочинку та купання на воді пляжу. - Тому, купатися у таких водоймах вкрай небезпечно для їх життя та здоров’я. У зв’язку, з чим застерігаю громадян від нещасних випадків на воді і закликаю відпочивальників, ні в якому разі, не купатися у незнайомих та необладнаних для купання місцях. Відпочивати на воді потрібно у спеціально відведених місцевими органами влади, перевірених і обладнаних для купання у воді – місцях. Купатися у водоймах можна лише в обладнаних і придатних для відпочинку пляжах, де обслідоване дно, обладнані рятувальні пости із плавзасобами та засобами порятунку на воді, спеціально навченими рятувальниками, які щодня чергують на цих постах», - закликав відпочивальників Сергій Кузьменко, начальник Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області.


   Чи дослухаються відпочивальники - застрежень та рекомендацій працівників ДСНС України щодо дотримання правил безпечної поведінки на воді, залежить від їх сумління.


А роздільнянські рятувальники, укотре нагадують відпочивальникам, щоб відпочинок на воді був безпечним, необхідно суворо дотримуватися правил безпечної поведінки на воді. Лише суворе дотримання елементарних правил безпеки на воді допоможе уникнути нещасних випадків!

 

Другое | Просмотров: 368 | Добавил: kozak | Дата: 23.07.2016 | Комментарии (0) | Подробнее...

8 июля, около 19 часов на трассе Одесса — Кучурган произошла серьезная авария.


   Как сообщил корреспондент «Думской», внедорожник «Ниссан Патфайндер», двигаясь от населенного пункта Щербанка, сворачивал направо на главную дорогу Одесса — Кучурган.

   В это же время со стороны Одессы двигался грузовой бус «Мерседес». Автомобили совершили столкновение, в результате которого бус выскочил на противоположную сторону дороги и перевернулся. Внедорожник получил серьезные повреждения по всей левой стороне кузова. Грузовик перевозил картошку и другие овощи, которые рассыпались на месте происшествия.

   В результате аварии многочисленные ушибы получила девушка — водитель внедорожника.

   Пострадавшей оказали медицинскую помощь на месте аварии. По предварительной информации виновной в ДТП можно считать водителя внедорожника.

Другое | Просмотров: 653 | Добавил: kozak | Дата: 09.07.2016 | Комментарии (0) | Подробнее...

У червні місяці в Одеській області почастішали випадки загибелі людей на водних об’єктах. Причому, статистика загибелі людей на воді свідчить, що у водоймах Одещини гинуть не тільки дорослі, але й діти.

 

    Так, жахлива трагедія сталася 14 червня 2016 року у смт. Затока Одеської області, тоді під час купання у морі втопилися одразу четверо людей, з яких двоє дітей - 2000 та 2002 років народження. Відпочивальники з Тернопільської та Хмельницької області загинули, внаслідок необережного поводження на воді, під час купання в морі у штормову погоду.


   Лише, у червні 2016 року у водоймах Одещини втопилося 8 людей, у тому числі 4 дітей. Всього, з початку 2016 року на водних об’єктах Одеської області загинуло 25 осіб, з яких 8 дітей. У Роздільнянському районі з початку поточного року жертвами води стали двоє людей. Так, 27 червня, о 16:30 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що  у смт. Лиманське на водосховищі «Кучурганський Лиман» пішов купатися та не повернувся юнак 1999 року народження. Вранці, 28 червня  водолазна група аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України в Одеській області АРЗ СП дістали з води тіло потопельника, мешканця с. Войнічево Фрунзівського району.


   Аналіз випадків загибелі людей на воді свідчить, що основною причиною трагічних випадків на воді є: людська недбалість і грубе  порушення елементарних правил безпеки під час перебування у воді та переоцінка своїх фізичних можливостей.  Найчастіше, люди тонуть при купанні: у морі, лиманах, ставках та річках. Причому, потопельники гинуть у воді, як у міській та і в сільській місцевості.


   На сьогоднішній день, у Роздільнянському районі немає жодного обладнаного та пристосованого для купання на воді пляжу. Тому, купатися у таких водоймах вкрай небезпечно для життя. У зв’язку з чим співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області застерігають громадян від нещасних випадків на воді і закликають відпочивальників, ні в якому разі, не купатися у незнайомих та необладнаних для купання місцях. Купатися у водоймах можна лише в обладнаних для відпочинку на купання на воді пляжах, де обслідоване дно, обладнані рятувальні пости із засобами порятунку на воді, навченими матросами, які щодня чергують на цих постах.


   Шановні відпочивальники!
- суворо дотримуйтеся правил безпечної поведінки на воді;
- не купайтеся в незнайомих та необладнаних для купання місцях;
- відпочивати та купатися у воді можна лише у водоймах відведених місцевими органами влади, перевірених та обладнаних для цього місцях;
- відпочивати та купатися у воді потрібно у світлий час доби, а  купайтеся у нічний час доби, а також під час несприятливих погодних умов, вкрай небезпечно для життя;
- купатися у воді потрібно у спокійну, безвітряну погоду при температурі води не менше + 18° С, а повітря – не нижче + 24° С;
- не дозволяйте дітям купатися у воді, без нагляду батьків та дорослих, постійно роз’яснюйте дітлахам правила безпечної поведінки на воді;
- не купайтеся у воді в нетверезому стані, пам’ятайте - алкоголь і відпочинок на воді речі, не сумісні!  
- не запливайте далеко від берегу та за попереджувальні буйки, дуже зважено оцінюйте свої фізичні можливості під час запливів у водоймах;
- уникайте водойм з швидкою течією, не пірнайте у воду в незнайомому місці та з крутого берегу або з дерев;
 - не купайтеся поблизу плавзасобів;
- під час купання на морі у вітряну погоду необхідно завжди пам'ятати про хвилі, які у будь-який момент можуть накрити людину зверху;
- будьте обережні при купанні біля водорізів. Не, пірнайте з них, бо можна невдало впасти та покалічитися.    


   Лише суворе дотримання елементарних правил безпеки на воді допоможе уникнути біди!

Другое | Просмотров: 480 | Добавил: kozak | Дата: 01.07.2016 | Комментарии (0) | Подробнее...

 
   

«Биопарк» – это новый, современный парк расположенный в западной части Южной пальмиры по адресу: 

гдесса, ул. Тираспольское шоссе, 22Ж. 

Вход: 150 грн 
детям до 5-ти лет вход бесплатный 
(при предъявлении свидетельства о рождении) 
 
Мы работаем ежедневно с 10:00 до 20:00, без выходных 
 
По всем вопросам: (048) 705-99-99 

Другое | Просмотров: 971 | Добавил: kozak | Дата: 26.06.2016 | Комментарии (0) | Подробнее...

Дорогие друзья, приветствую Вас на канале Принцесса Анна ТВ!!!
На моём канале Вы увидите рассказы от принцессы Анны, игры, конкурсы, фокусы, магию. Я люблю рассказывать сказки и истории про свинку пеппу. Одним из моих любимых сказочных героев стала доктор плюшева, эту куклу Вы также увидите в моих видео. В моём блоге будет много интересного . Подписывайтесь на мой канал Принцесса Анна ТВ и не забывайте комментировать и ставить лайки.

   Dear friends, welcome to the channel Princess Anna TV!!!
On my channel You will see stories from Princess Anne, games, contests, tricks, magic. I love to tell stories and stories about peppa pig. One of my favorite fairy-tale characters was Doc Mc Stuffins, this doll You will also see in my videos. In my blog there will be many interesting . Subscribe to my channel Princess Anna TV and don't forget to comment and likes.

 

Другое | Просмотров: 576 | Добавил: kozak | Дата: 25.06.2016 | Комментарии (0) | Подробнее...

В роздільнянському Палаці культури відкрилася виставка, яка присвячена Людям правди – тим, хто не боявся говорити та писати про голодомор 1932-1933 років, навіть якщо це могло коштувати їм життя.

  
   Як зазначила директор районного історико-краєзнавчого музею Віра Шняга, побутує міф про відсутність спротиву українських селян більшовицьким грабіжникам напередодні та під час Голодомору. Насправді ж тисячі українців боролися, зокрема зі зброєю в руках відстоювали право на свободу та життя.

   Стендова виставка "Спротив геноциду" демонструє докази опору, який чинило українське суспільство сталінському тоталітарному режиму. Тут представлені унікальні документи та фото, які розкривають масштаби спротиву, його форми і методи. Значна частина документів оприлюднена вперше.

   Заступник голови Роздільнянської районної державної адміністрації Максим Максименко розповів про те, як геноцид торкнувся його родини.

   «Семеро моїх родичів загинули під час штучного голодомору 1932-1933 років. І я впевнений, що подібні випадки є в родині кожного українця.Про таку жорстокість треба пам’ятати, аби надалі ніколи не допустити до влади тих, хто може поставити політичні амбіції вище за людське життя», - підкреслив він.

   «Виставка розповідає про журналістів, громадських діячів, політиків і звичайних українських селян, які публікували статті, записували побачене у своїх щоденниках чи просто робили фото. Вони вірили, що зафіксована ними правда важлива для протистояння злу, яке вбиває мільйони людей. Серед них - Ґарет Джоунс, який без дозволу СРСР контактував з українськими селянами, потім у Берліні скликав прес-конференцію й розказав про ці злочини проти цивільного населення. Для компрометації Джоунса влада СРСР здійснювала грандіозну кампанію. Згодом Джоунс гине при загадкових обставинах», - зазначає вчитель історії Кучурганської школи Артем Просянюк.

   Люди отримували 5-10 років таборів навіть за записи в щоденниках, як харківська вчителька Олександра Радченко та колгоспний сторож зі Слобожанщини Нестор Білоус.

   Не можна також було не згадати про відомого жителя Роздільнянщини Володимира Буковського, книги "Гірка правда" якого детально зображують часи голодомору.

   Виставка, організаторами якої виступили Український інститут національної пам’яті, Національний музей «Меморіал жертв Голодомору», Центр досліджень визвольного руху, архів СБУ, Громадський комітет вшанування пам’яті жертв Голодомору-геноциду в Україні 1932—1933 років, діятиме в Роздільній ще декілька днів, а далі вирушить до іншого району Одеської області.

Другое | Просмотров: 405 | Добавил: kozak | Дата: 17.06.2016 | Комментарии (0) | Подробнее...

Мати... Це наймиліше в світі слово. Мати... В цьому слові все: ніжність, доброта, любов, піклування. Воно відлунює різними прекрасними мелодіями, колисковими. Воно пахне польовими квітами та натрудженими руками.    В ньому безсонні ночі, нескінченні хвилювання. Мати — найрідніша в світі людина. Напевно, немає жодного, хто б міг це заперечити. Мати — це символ безмежної любові, великої душі, символ життя.

   Починаючи від народження дитини, мати надалі присвятить все життя їй. Вона буде намагатись утвердити в ній найкращі риси людяності й добра, виростити її людиною з великої літери, патріотом своєї Батьківщини. Ціною власного існування закриває ненька від усього лихого, прагне вберегти, виростити в ніжності та любові.

   Вони мудро й терпеливо зносять негаразди в нашому житті, допомагають пережити їх, дають поради. І як би ти не хотів зробити по-своєму, а все рівно виходить, що мама була права.
Саме таких, достойних, матерів відзначено 9 червня 2016 році в Золотій залі Одеського літературного музею м. Одеса, найпочеснішою нагородою "Мати-героїня".

   За материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку почесне звання "Мати-героїня”, від імені Президента урочисто було вручено нагороду нашій жінці з Роздільнянського району с. Кучурган Мирон Тетяні Петрівні, яка народила та виховала шестеро дітей.

   В кожної людини мати одна, як і Батьківщина. Це найдорожче! Закликаємо всіх любити та цінувати своїх матерів, піклуватися про них, показати їм, що вони виростили достойних  синів та дочок своєї Батьківщини!

Другое | Просмотров: 410 | Добавил: kozak | Дата: 11.06.2016 | Комментарии (0) | Подробнее...

Из всех избранников, которых за всю историю современной Украины избирали в парламент в селе Кучурган, больше всех для местных жителей сделал народный депутат Украины Александр Пресман. Такое мнение, в беседе с корреспондентом Интернет газеты «Взгляд из Одессы», высказал настоятель храма Владимирской иконы Божией Матери в селе Кучурган Раздельнянского района, протоиерей Александр Басараба. В настоящий момент Александр Пресман помогает строить помещение, в котором будет трапезная и воскресная школа. Протоиерей Александр считает, «что церковь отделена от государства, но не отделена от народа. А народ Божий и являет собой церковь Божью. Помогая церкви, народный депутат делает это для своих избирателей».

 

Другое | Просмотров: 453 | Добавил: kozak | Дата: 15.05.2016 | Комментарии (0) | Подробнее...

Форма входа
Поиск
Категории раздела
История Села [19]
Праздники [5]
Проблемы села [65]
Стихи про Кучурган [2]
Таможня и пограничники [385]
Милиция [60]
Аварии [6]
Спорт [45]
Рыбалка [8]
Другое [79]
ЖД транспорт [9]
Школа [8]
Отправка SMS
МТС Киевстар
Курс валют
Курсы наличного обмена на сегодня
Погода
Погода в Украине Погода в Украине
Реклама Google
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 180
Друзья сайта
 • Одесский форум
 • Дизайн Студия
 • Студия Дизайна 5
 • JuDo
 • Новости Одессы
 • Видео Глас Одесса
 • Взгляд из Одессы
 • Таймер Одесса
 • Раздельная INFO
 • Думская
 • Баннероблок
  Анализ веб сайтов Кучурган Проверка ПР тиц Яндекс.Метрика
  Каталог Ресурсов Интернет
  Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0
  Кучурган © 2011 - 2018 Developed by Made in Design | Хостинг от uCoz